true
true
متن سئو شماره ۱۱

مزایای توربین جریان عرضی

مزایای منحصر به فرد و خاص توربین جریان عرضی به شرح زیر می باشد:

طراحی و ساخت توربین جریان عرضی به سبب ساختار ساده آن راحت است، راننده و دیسک ها می تواند از جنس فولاد ساخته شده و پره ها می تواند برشی از یک لوله باشد.

ویژگی های مهم توربین جریان عرضی شکل جالب منحنی بازده آن است، مخصوصا با استفاده از پره های راهنمای مجزا شده. در مورد نیروگاه هایی که بر روی رودخانه های کوچک نصب شده اند بسیار مهم است.

عموما تعمیر و نگهداری لازم ندارد (عملکرد بد به ندرت رخ می دهد)، هزینه های کار کرد پایین دارد و هیچ هزینه سوخت ندارد، آب را استفاده کرده و مصرف نمی کند.

تورین جریان عرضی نسبت به دیگر توربین های مورد استفاده در واحد میکرو هیدروالکتریک هزینه کمتری دارد.

هیچ تاثیر زیست محیطی ندارد.

اثر زیست محیطی توربی جریان عرضی بر روی جریان اکولوژی با افزایش اکسیژن حل نشده مثبت است.

می توان از لوله های انشعابی در آن استفاده کرد.

بدون کاویتاسیون است.

نصب توربین جریان عرضی با کارگران غیر حرفه ای امکان پذیر است که هزینه بالایی ندارند.

الگوریتم ژنتیک یکی از روش‌های محاسباتی است که از طبیعت و روند تکاملی الهام گرفته‌شده است. الگوریتم ژنتیک پارامترها و راه‌حل‌های یک مسئله را در قالب کروموزوم‌های ساده مدل می‌کند و بعد با عمل ترکیب آن‌ها سعی در ساختن راه‌حل‌های جدید می‌کند. این الگوریتم‌ها در حوزه‌ی بهینه‌سازی کاربرد دارند البته دامنه‌ی استفاده از آن‌ها بسیار گسترده‌تر این مسائل است.

الگوریتم ژنتیک از روش تکامل موجودات زنده الهام گرفته‌شده که در طبقه‌ی  الگوریتم‌های محاسبات عددی، جستجوی مستقیم و تصادفی قرار دارد. اصول آن از علم ژنتیک گرفته‌شده است و مبتنی بر تکرار است. از روی راه‌حل‌ها  موجود که به‌صورت ژن در جمعیت فعلی کد شده برای تولید راه‌حل‌های جدید استفاده کرد. می‌توان از این الگوریتم در مسائل متنوعی نظیر شناسایی و کنترل سیستم، پردازش تصویر تعیین توپولوژی و شبکه‌های عصبی و غیره استفاده نمود.

علم ژنتیک درباره‌ی چگونگی به ارث رسیدن صفحات بیولوژیکی از نسلی به نسل دیگر صحبت می‌کند. عامل اصلی توارث ژن‌ها و کروموزوم‌ها هستند. آن‌ها باهم ترکیب می‌شوند و درنهایت ژن و کروموزومی باقی می‌ماند که قوی‌تر و اصلح‌تر هستند و ژن‌های ضعیف‌تر از بین می‌روند.

اساس کار این ژن‌های همان قانون تکامل داروین (بقای بهترین) است که می‌گوید: موجودات ضعیف‌تر از بین می‌روند و موجودات قوی‌تر باقی­ می­مانند. درواقع تکامل فرایندی است که روی رشته‌ها صورت می‌گیرد، نه روی موجودات زنده‌ای که معرف موجودات رشته هستند.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید