true
true
متن سئو شماره ۱۱۵

خروجی نهایی سرمایه گذاری برای به روز رسانی بانک اطلاعات مورد نیاز مدیریت ریسک از جنبه ­های فنی پروژه­های آینده مانند هزینه­های اصلی و عملیات برنامه زمانی و درآمد، استفاده می­شود. در این روش درس­های آموخته شده در یک پروژه بازخورد یا منبع اطلاعاتی برای پروژه ­های آینده را فراهم می­کند و مظهر یک فرآیند یادگیری مداوم می­باشد. الزامات مورد نیاز برای بازخورد بایستی شناسایی شوند و در اسرع وقت بودجه بندی شوند تا این اطمینان حاصل شود که درس­های آموخته شده از این پروژه برای پروژه­های بعدی مورد استفاده قرار بگیرند.

شرکت کنندگان در این فرآیند مدیریت ریسک بایستی الزامات تدارک بازخورد در سراسر سرمایه گذاری و یا دوره پروژه به ویژه زمانی که درک آن­ها از ریسک، به طور کلی تغییر کند، را کاملاً درک کنند.

بازخورد پروژه بایستی به شیوه­ای رسمی یا غیر رسمی مطابق با روش­های کنترل شرکت­های بزرگ انجام شود. یک گزارش جامع از پروژه بایستی به شکل مقر شده شامل تحلیل و برنامه زمانی، نگارش شود.

پایگاه­های داده و یا دیگر مراجع مجازی به منظور ایجاد یک حافظه مشترک و یا بخش مشترک برای سهامداران پروژه مناسب می­باشند. در صورت امکان با در نظر گرفتن الزامات محرمانه تجاری اطلاعات بایستی بین شرکت های مشغول به کار در زمینه­های فنی مرتبط به اشتراک گذاشته شود. به عنوان یک پیشنهاد اولیه در این مرحله، پیشنهاد می­شود که یک پایگاه داده اختصاصی خطر برای صنعت منابع انرژی تجدید پذیر ، به منظور ثبت انواع مختلف موقعیت­های خطرناک و کسب تجربیات مرتبط با آن، توسعه داده شود.

در نهایت، فعالیت­های مدیریت ریسک ذکر شده می­توانند توسط اشخاص مختلف و در مراحل مختلف از چرخه حیات سرمایه گذاری انجام شوند. ماتریسی که در ادامه آمده است، ارتباط بین دوره حیات سرمایه گذاری منابع انرژی تجدید پذیر و سهامداران مربوطه را نشان می­دهد، با هدف شناسایی مکان، زمان و اینکه چگونه مدیریت ریسک پروژه می­تواند توسط موارد زیر پیاده سازی شود. پوشش شکاف بین گروه­های مختلف درگیر با پروژه افزایش دید به منظور تصمیم گیری برای سرمایه گذاری پشتیبانی سرمایه گذاری برای رسیدن به اهداف مورد نظر. در فعالیت­های تحقیق و طراحی ، مدیریت ریسک می­تواند هم برای برنامه ریزی فعالیت­های تحقیق و طراحی و هم برای بودجه بندی استفاده شود و یا به منظور ارزیابی منافع بالقوه در سرمایه گذاری آتی برای حامیان مالی پروژه مورد استفاده قرار بگیرد.

رایج ترین کاربرد مدیریت ریسک پروژه، حمایت از مدیریت پروژه و پیمان کاران، برای تضمین اهداف اجرایی پروژه از نظر بودجه، زمان و کیفیت می­باشد.مدیریت ریسک پروژه کل طرح قرار داد پروژه را از ارزیابی مناقصه ارزیابی ریسک برای هر مزایده تا مدیریت پیمان کاران مدیریت فعال حرفه­ای از شکست پیمان کاران را پشتیبانی می­کند.مدیریت ریسک با پوشش تمام چرخه حیات سرمایه گذاری، مسائل قابلیت اطمینان را پیش بینی کرده و به بهینه سازی استراتژی­های تعمیر و نگه داری کمک می­کند.اگر پروژه با استراتژی­های بهینه سازی بودجه و روش­های کاهش ریسک اجرا شده باشد، مشتری نهایی بایستی مزایای تعرفه را ببیند.با انجام تخمین ریسک پذیر ، حامیان مالی پروژه شانس حصول منابع مالی با سرمایه گذاری کمتر را افزایش می­دهند. وام دهنده نیز شفافیت بیشتر و تحلیل عدم قطعیت را به عنوان مرحله از تخمین میزان سود دهی سرمایه گذاری را مناسب می­داند.برآورد بهتر سرمایه گذاری میزان ریسک ارزیابی شده توسط سرمایه گذار را کاهش داده و امکان سرمایه گذاری ایمن با ریسک کمتر را فراهم می­کند.افزایش دید از میزان نظام­مندی ریسک از نظر صنعتی، می­تواند به اخذ مجوز از سازمان مربوطه کمک بزرگی مبذول نماید.تجزیه و تحلیل خطر، ابزار استانداردی برای برقراری ارتباط نسبت به جوامع و گروه­های با نفوذ محلی برای نشان دادن تاثیر یک پروژه و تعیین طرح جبران متعادل، می­باشند.روش ارزیابی و مدیریت ریسک که در فصول و ارائه شدند، ابزار موثر و سازگاری برای ادراک ریسک فراهم نمودند. این فصل از نتایج حاصل از این روش­ها برای شناسایی و ارزیابی اقدامات حمایتی  خلاقانه، که برای مدیریت خطرات و کاهش هزینه ­های تأمین مالی پروژه ­ها کاربرد دارند، استفاده می­کند.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید