true
true
متن سئو شماره ۱۱۷

به طور همزمان، توسعه یک رویکرد ساخت یافته و دقیق به منظور ارزیابی و مدیریت خطر به شرکت کنندگان از قبیل ترویج کنندگان پروژه­های با مقیاس کوچک­تر امکان تعامل با سرمایه گذاران بالقوه را فراهم می­کند. استفاده از ساختار توقف ریسک تضمین می­کند که خطرات کلیدی با احتمال کمتری نادیده گرفته خواهند شد؛ استفاده از مدلسازی احتمالاتی امکان بر قراری یک بحث و مشورت از عدم قطعیت بدون ایجاد یک جعبه سیاه که هیچ چیز در مورد آن نمی­دانیم و مدل اساسی آن قابل رؤیت نیست را فراهم می­کند.

هدف کلی این پروژه ارائه یک روش قابل باز تولید و شفاف برای ارزیابی ریسک برای سرمایه گذاری­های انرژی­های تجدید می­باشد. این امر شامل تهیه دستورالعمل­های خاص برای پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر برای رعایت دسته بندی و مدیریت عوامل مختلف ریسک، نیز خواهد شد. برای نیل به این اهداف بایستی به سه سوال اساسی زیر پاسخ داده شود .بهترین شیوه برای مدیریت ریسک از صنایع بالغ با تمرکز بر روش­های مبتنی بر کارگروه برای جمع آوری اطلاعات کدام است.شباهت­ها و تفاوت­های بین پروژه­های معمولی و منابع انرژی تجدید پذیر چیست.ویژگی خاص رویکرد مدیریت ریسک مخصوص پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر چیست.همان طور که پیش­تر نیز ذکر شد، عدم وجود یک روش استاندارد برای رتبه بندی ریسک و مدیریت ریسک برای منابع انرژی تجدید پذیر مانع گسترش بیشتر، سازگارتر و سریع­تر این نوع پروژه­ها می­شود. روش استاندارد ایده ­آل برای ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک منابع انرژی تجدید پذیر انتظارات تعدادی از مشتریان را به طور ایده­آل بر آورده خواهد کرد که این انتظارات از همدیگر متفاوت بوده اما به صورت مکمل همدیگر در زمینه­های زیر می­باشند .توسعه دهندگان و سرمایه گذاران، با آماده نمودن یک سرمایه گذاری و ابزار مدیریت موثر.بانک­ها و به طور کلی جامعه وام، که به دنبال یک روش استاندارد برای رتبه بندی ظرفیت سرویس دهی وام برای پروژه و حساسیت آن به پارامترهای اصلی آن به صورت که قابل مقایسه با دیگر پروژه­های استاندارد باشد، می­باشند.دولت­ها که به ابزاری علاقمند هستند که به آن­ها اجازه سرمایه گذاری در پروژه­هایی با شانس موفقیت بالا و مناسب با حداکثر تولید را می­دهد.از طریق این مقاله، خطرات خاصی از پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر، تجزیه و تحلیل شده و یک راه موثر برای ارزیابی و مدیریت آن­ها در امتداد چرخه عمر پروژه شناسایی شد. با استفاده از این اثر توصیه­های زیر به منظور رفع نیازهای بازیگران کلیدی، قابل استخراج می­باشد.حامیان توسعه استانداردهای فنی بین المللی برای اطمینان از کیفیت سیستم، رتبه بندی سیستم، امنیت طراحی برای پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر به صورت تبعیض آمیزی به عنوان پروژه­های خوب و مناسب مجوز خواهند داد و این امر به علت کاهش عدم قطعیت فنی پیش روی وام دهندگان، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان امروزی توسط این پروژه­ها می­باشد.

پشتیبان و حامی توسعه یک استاندارد فرآیند رتبه بندی ریسک برای پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر مانند یکی از موارد ارائه شده در این گزارش و تسهیل دسترسی به هزینه معقول از وام­های اخذ شده از توسعه دهندگان و سرمایه گذاران،در صورتی که یک پروژه مطابق با استاندارد باشد، در مقابل وام دهندگان تضمین می­کنند. تسهیل نمودن یارانه و فرآیند اخذ مجوز با تحلیل دقیق فرآیند فعلی از طریق ارزیابی ارزش بر اساس اصول تفکر نابحمایت مالی توسعه محصولات مالی و بیمه مخصوص مانند تضمین مالی خاص یک پروژه منابع انرژی تجدید پذیر و بیمه­ هایی که شرایط متمایزی که در فوق ذکر شد را پوشش می­دهد. در نظر گرفتن یک روش سیستماتیک برای مدیریت ریسک که از یک ساز و کار توقف خطر مانند موردی که در این پروژه پیشنهاد شد و برنامه مدیریت ریسک استفاده می­کند. ارتباط با نهادهای دولتی و وام دهندگان از مراحل اولیه از پروژه تا ایجاد یک علاقه وافر و دریافت بازخورد اولیه با ارزش مورد به منظور بهبود برنامه ریزی مدیریت ریسک، استفاده شود.

کاوش استفاده از تضمین­های بانکی و یا بیمه برای حفظ توانایی و تامین کننده قطعات برای افتخار به کیفیت قطعات و تعهد به خدمات قراردادی خود نظارت بر مصون سازی خطرات کشور با استفاده از ابزارهای ذکر شده در موارد قبل نیاز به اینکه توسعه دهندگان از یک روش سیستماتیک برای ارزیابی ریسک پروژه و مدیریت ریسک آن بر اساس روش­های گیشنهاد شده در این گزارش، استفاده کنند.جست و جوی توسعه استانداردهای رتبه بندی ریسک برای منابع انرژی تجدید پذیر بر اساس روش پیشنهاد شده در این گزارش. این مورد بایستی فضای کافی برای در نظر گرفتن ابعاد تصادفی منابع انرژی تجدید پذیر را از طریق استفاده از تکنیک­های شبیه­سازی مونته کارلو ارائه کند.

توسعه یک مدل از محصولات استاندارد تضمین مالی مخصوص منابع انرژی تجدید پذیر به منظور مقابله با مسائل و مشکلات ذکر شده در این گزارش. این مورد بایستی تضمین بانکی را متعهد به مصون سازی ریسک­های اصلی نموده و بنابراین باعث بهبود ارائه خدمات به توسعه دهندگان و سرمایه گذاران شود.فراتر از این اقدامات، برای سهامداران خاص، چندین مورد فرصت عمومی بایستی در نظر گرفته شود.فرصت­های بیشتر برای توسعه و اصلاح روش توسعه یافته در این پروژه به صورت موارد زیر معرفی می­شوند .

روش ارائه شده می­تواند از طریق مطالعه بیشتر و یا فن آوری­های بیشتر از منابع انرژی تجدید پذیر مانند فن آوری بیومس پیشرفت داده شود. روش ارائه شده، چگونگی کاهش اقدامات لازم برای ارزیابی ریسک را نشان داده است. کارهای بیشتر روی این زمینه می­تواند باعث کاهش بیشتر اقدامات لازم برای ارزیابی ریسک شود. فرصت­های بیشتری برای توسعه روش به منظور در نظر گرفتن ارتباط علت و معلولی بین عناصر مختلف در این روش وجود دارد.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید