true
true
متن سئو شماره ۲۸

این فصل شامل مقدماتی بر تئوری خاک­های غیراشباع است. در این بخش سعی شده تا علاوه بر معرفی مختصری بر خاک­های غیراشباع، با توجه به روند تعریف و انجام مدلسازی­های انجام گرفته در راستای پروژه، به معرفی مطالعاتی در گذشته پرداخته شود که با ارائه چکیده­ای از نتایج و روند انجام آزمایش­های آن­ها، میزان صحت و قوت مدلسازی­ها و متغیر­های در نظر گرفته شده در این پژوهش نیز ارزیابی گردد. به شکل کلی می­توان به مطالبی پیرامون تعریف مکش در خاک، نحوه اثر­گذاری آن در رفتار خاک، بیان برخی مدل­های رفتاری شناخته شده در خاک­های غیر­اشباع و همچنین نتایج ارائه شده توسط محققین دیگر اشاره کرد.

در این فصل به توضیح توانایی نرم­ افزار FLAC پرداخته شد. همچنین به نحوه مش­بندی و حل معادلات عددی در این نرم­ افزار اشاره گردید. سعی شده تا در انتهای این فصل دید مناسبی از چگونگی انتخاب این نرم­ افزار حاصل شود.

این فصل شامل مدل عددی اولیه برای اعتبار بخشی مدل و در ادامه نتایج مدل­های عددی مختلف ساخته شده و بحث جامعی در رابطه با مقایسه این نتایج با یکدیگر است. سعی شده تا تمام زوایای موجود با توجه به متغیر­های مورد نظر، در ارائه نتایج این آزمایش­ها مورد اشاره قرار گیرد تا در صورت امکان بیش­ترین بازدهی را در جهت تعریف پژوهش داشته باشد.

به عنوان نتیجه­ گیری نهایی ارائه می­گردد و نتایج اصلی حاصل از انجام آزمایشات حاضر را بیان می­کند.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید