true
true
متن سئو شماره ۸۰

انرژی تجدید پذیر در زمینه تحول به اقتصاد با کربن کمتر و تدارک منبع توان مطمئن نقش مهمی بازی می­کند. سال­ها تحقیق و تجربه تعدادی از فناوری­های انرژی­های تجدید پذیر را به مرحله­ای رسانده است که از لحاظ فناوری بالغ شده و آماده ارائه در بازار انرژی می­باشند. اما اثرات خطرات مربوطه پیشرفت این انرژی­های تجدید پذیر را محدود نموده است، در نتیجه هنوز شکافی میان ترویج کنندگان منابع انرژی­ تجدید پذیر و سازمان­های سرمایه­گذار وجود دارد.

شکاف خطر سرمایه­گذاری و حمایت مالی پروژه : پیشرفت پروژه­های انرژی تجدید پذیر با چالش پیشرفت فناوری و افزایش مقیاس روبرو می­باشد. این مسئله پیش­نیازهای متنوع و گسترده­ای از خطر سرمایه گذاری در رشد فناوری و تزریق سرمایه به پروژه با حمایت فناوری­های منتشر شده، را منعکس می­کند (اغلب با حمایت یک نظام نظارتی مداوم و پایدار)

در دسترس بودن سرمایه گذار برای حمایت فناوری­های در حال توسعه : فناوری­های در حال توسعه (مانند انرژی امواج و جزر و مد) نیازمند افزایش سرمایه گذاری برای حفظ عملکرد شرکت­های در حال کار و پروژه­های توجیهی می­باشند. در حال حاضر بازارهای مربوطه به مسائل هزینه سرمایه گذاری اولیه زیاد، عدم اطمینان مالی بالا، و زمان بازگشت سرمایه طولانی مربوط به این دسته از فناوری­ها آگاه هستند، جز اینکه شرکت­های سرمایه گذار الگوهای سرمایه گذاری پیشین خود را دنبال می­کنند اما در حال حاضر این شرکت­ها با یکدیگر در حال عقب کشیدن می­باشند.

یک چالش کلیدی به منظور حصول سرمایه با هزینه معقول، توانایی کمی سازی و مدیریت قسمت­های مختلف خطر پذیری (مانند خطرات سازمانی، سیاسی، عملیاتی، تجاری) مربوط به پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر می­باشد. این پروژه توسط آژانس بین المللی انرژی سفارش داده شده و توسط انجام شده است که فناوری­های قابل باز تولید و روش­های پیاده­سازی آن­ها برای ارزیابی خطر بازگشت سرمایه، فراهم می­کند. همچنین، این پروژه راهنما و توصیفی از سیستم­های انرژی تجدید پذیر را در قالب دسته بندی، ارزیابی و مدیریت اجزای مختلف خطرات مربوط به حمایت این نوع پروژه­ها را ارائه می­کند.

پروژه ­های رایج انرژی به منظور ارزیابی و در طول سالیان دراز کاهش خطر احتمالی در حال توسعه و اصلاح عملکرد بودند. این تحقیق از درس­هایی که آموخته شده است استفاده می­کند تا پروژه­هایی که قابل تبدیل به منابع انرژی تجدید پذیر هستند را شناسایی کند. این تحقیق با استفاده از پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر و همچنین منابع انرژی رایج، سیستم­های انرژی تجدید پذیر و متخصصین مدیریت بحران، به روشی قابل اعمال به پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر تبدیل شده است. این رهیافت به چند قسمت کلیدی (و منتشر شده) تقسیم بندی شده است.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید