true
true
متن سئو شماره ۸۳

بزرگ بودن زمین مورد نیاز برای احداث پروژه : ارزیابی خطر نیازمند یک اقدام به موقع و مناسب از نارضایتی­های اجتماعی منابع انرژی تجدید پذیر می­باشد. این مورد می­تواند شامل زمین استفاده شده برای سلول­های فتو ولتائیک یا پروژه­های بادی ساحلی و یا زمین مورد نیاز برای کاشتن و رشد مواد اولیه مورد نیاز باشد. زمین مورد نیاز غالباً می­تواند در مناطق روستایی یا مکان­های دور دست باشد که در آن­ها فعالیت صنعتی در گذشته صورت نپذیرفته باشد.

اخذ مجوز : پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر معمولاً با چندین نوع از فرآیندهای اخذ مجوز روبرو می­باشد که ممکن است به خطرات بحرانی در اجرای پروژه تبدیل شود.

پارامترهای بازاری برای تهیه اجزای اصلی تجهیزات : بسیاری از فناوری­ها موضوع اصلی مورد مطالعه در نقاط حساس عرضه و تقاضا  می­باشند. این بخش به عنوان یک مسئله به سرعت در حال رشد است، و به طور هم زمان، در زمان دوره بررسی سیاست، یک محدودیت تقاضای تاکتیکی وجود دارد. این مسئله باعث به وجود آمدن عرضه بیش از تقاضا پس از وقوع کمبود توان شده و موجب تغییر توان در دسترس و قیمت آن خواهد شد. برای برخی از فناوری­ها زنجیره تأمین هنوز در مراحل اولیه پیشرفت با انرژی­های تجدید پذیر در رقابت با پروژه­های صنعتی قرار دارند.

ارزیابی خطر نتیجه دریافت درک درستی از نتایج پروژه­های مرتبط قبلی و کارهای آینده می­باشد که در آن پروژه مورد نظر ارزیابی و پیاده سازی خواهد شد. این موضوع شامل موارد بازار، موضوعات سیاسی و اجتماعی و پارامترهای مالی می­باشد که نظر سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار می­دهند.

با توجه به ساختار ماژولار (دارای قسمت­های کوچک و مشابه هم) فناوری­های منابع انرژی تجدید پذیر، معمولاً این پروژه­ها نسبت به پروژه­های زیر ساختی استاندارد، دارای مقیاس کوچک­تری می­باشند. در این گونه موارد، تعادل بین تجزیه و تحلیل در مقابل قضاوت باید مقداری به سمت قضاوت با تاکید بیشتر بر روی رویکرد کارگاه تنظیم شود. این کارگاه­ها احتمال وقوع تاثیر بالقوه روی پروژه­ها و قابلیت مدیریت هر کدام از خطرات احتمالی را تخمین می­زند.

در پروژه­های ساده­تر منابع انرژی تجدید پذیر، ارزیابی خطر از طریق بحث و مشورت یک تیم مدیریت روی هر موضوع انجام می­شود. در صورتی که پروژه با پیچیدگی بیشتری همراه باشد، تشکیل کارگروه تخصصی شده با استفاده از کارشناسان متبحر به همراه ابزار تحلیل قدرتمند با توانایی تحلیل پیچیدگی موجود در پروژه بسیار مهم و حیاتی است. کارشناسان یا سهام داران مختلف، در ارزیابی خطر با یکدیگر متفاوت خواهند بود. این عدم قابلیت اطمینان را می­توان در شبیه سازی بر اساس منطق اعمال نمود که تولید تابع احتمال بودجه، جدول زمانی و قابلی سود رسانی پروژه را نتیجه می­دهد.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید