true
true
متن سئو شماره ۸۴

ذکر این نکته ضروری است که روش انتخاب شده برای ارزیابی مقایسه­ای تاثیر خطرات مختلف، بایستی به طور واضح توضیح داده شده و توسط کسانی که ارزیابی را انجام می­دهند، کاملا درک شود.

کنترل خطر و اقدامات لازم : اقدام بعدی پس از تحلیل خطر یک عملیات کنترل توسط یک شرکت رسمی می­باشد که یک پیش ­نیاز برای تجزیه و تحلیل، روی دوش مسئولین پروژه گذاشته و مسئولیت اقدامات لازم را به آن­ها تحمیل می­کند. در عمل این عملیات با استفاده از یک روند پله به پله روی پروژه (مانند ارزیابی انتخاب تعریف اجرا عملیات) با یک مقدار افزایشی در سرمایه گذای/خطر در هر فاز عملیات، انجام می­شود. روش مدیریت برای هر بحران به طور طبیعی شامل موارد زیر می­باشد: یک نقشه مدیریت بحران (مانند اهداف به خصوص، منابع، جدول زمانی، پاسخ گویی و گزارش شاخص­ها و فرکانس)، و تخصیص بودجه تصادفی به اجرای پروژه از طریق اندازه­گیری مقادیر در توابع احتمال.

تحلیل اطلاعات دریافتی از احتمال خطر : در انتهای یک پروژه، طرح احتمال خطر پروژه با نتایج پروژه واقعی مقایسه می­شود. از این منظر تجربیات کسب شده و نتایج گرفته شده از این پروژه و احتمالات خطر در آن در تاریخچه یا کتاب­خانه بحران­های احتمالی به منظور بهینه و غنی سازی تحلیل و بررسی خطرات در پروژه­های آینده، ثبت می­شوند.

این گزارش در مورد اقدامات ابتکاری به منظور اشاره به منابع کلیدی خطرات پروژه­های منابع انرژی تجدید پذیر بحث و بررسی می­کند :

برای خطرات سیاسی (که چون معمولاً با اتفاقات گسسته مشخص می­شوند، بنابراین به سختی قابل کنترل می­باشند)، معاوضه اعتبار کشور، روش­های به اشتراک گذاری خطرات، و بیمه بسیار مهم می­باشند.

خطرات اقتصادی نیز با استفاده از روش­های مانند سرمایه گذاری مشترک (JV) و سایر ترتیبات، با در نظر گرفتن بیمه، گارانتی، مشتقات، و روش­های خطر زدایی قابل کنترل و مدیریت می­­باشند.

خطرات اجتماعی را می­توان به عنوان قسمتی از ایمنی بهداشت، ارزیابی تاثیرات اجتماعی و محیطی و برنامه­ریزی­های راهبردی سهامداران در نظر گرفت. سپس اقدامات کاهش خطر به خصوص توسط کارشناسان موضوع اصلی در مسیر سلامت، امنیت، و برنامه­ریزی­های مدیریت اجتماعی و محیطی (HSSE) انجام می­شود.

این اقدامات برای خطرات فنی، با استفاده از گارانتی، ضمانت، بیمه و همچنین توافق یا قراردادهای سازمانی بین احزاب کلیدی انجام می­شود. بنابراین در این زمینه هم­پوشانی قابل ملاحظه­ای بین اقدامات برای رسیدگی به خطرات اقتصادی وجود دارد.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید