true
true
متن سئو شماره ۸۵

در نهایت این گزارش چندین توصیه که توسط سهامداران پیشنهاد شده است را ارائه می­کند :

بخش عمومی بایستی به منظور پیشبرد روش­های حمایت از این پروژه­ها در ترویج و پیشرفت حمایت اقدامات کلیدی، تشویق  ترغیب شود.

توسعه دهندگان می­توانند از این رویکرد سیستماتیک به منظور مدیریت خطر بهره­مند شوند، همچنین آن­ها می­توانند با به اشتراک گذاری این رویکرد به منظور مدیریت اقدامات خطرات پروژه نیز بهره­مند شوند.

سرمایه گذاران می­توانند این رویکرد را به توسعه دهندگان توصیه کنند و در کارگروه ارزیابی خطر برای سرمایه گذاری­های کلان سهیم شوند. همچنین آن­ها می­توانند از این روش به منظور ترویج و گسترش اقدامات پشتیبانی استفاده کنند.

همچنین این پروژه چندین فرصت کلی را برای گسترش و اشکال­ زدایی بیشتر روش، برای تعامل بازیگران این روش و ضبط اطلاعات خطرات کلیدی مرتبط به انرژی تجدید پذیر (با تضمین کسب تجارب مهم)، شناسایی می­کند.

در حالی که بسیاری از روش­ها و رویکردها برای بانک­ها و دیگران تازه نیستند، نیاز مهمی وجود دارد که بازیگران کلیدی به زبان هم صحبت نمایند. پس از محقق شدن این مورد، امکان بر قراری یک بحث و مشورت متناسب در مورد این که کدام نوع از خطرات بایستی قبول، یا رد و یا منتقل شود، وجود دارد. در نهایت، این روش یک درک کامل و جامعی به عوامل اصلی انرژی­های تجدید پذیر تحویل داده و اقدامات پشتیبانی مناسب را گسترش می­دهد (یا از اقدامات نا مناسب جلو گیری می­کند).

در همین زمان پیشرفت یک روش ساخت یافته و مطمئن برای ارزیابی و مدیریت خطر، به احزاب مختلف مانند ترویج کننده­های پروژه­های کوچک­تر امکان تعامل مؤثر با سرمایه گذاران مستعد را می­دهد، استفاده از ساختار خطر شکن (RBS) تضمین می­کند که خطرات بحرانی به اندازه کافی تضعیف شده­اند که نادیده گرفته شوند، استفاده از مدل­سازی احتمالاتی امکان یک انجام بحث در مورد عدم قابلیت اطمینان بدون به وجود آوردن جعبه سیاه (که در آن کار مدل اساسی سیستم قابل رؤیت نیست) را می­دهد.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید