true
true
متن سئو شماره ۸۷

قدم دوم : قدم دوم شامل رسمی سازی نتایج کارگاه به منظور یک ارائه روش اولیه مدیریت خطر برای پروژه­های انرژی تجدید پذیر می­باشد.

قدم سوم : این رویکرد در دو کارگاه مطالعه موردی با متخصصان صنعت مورد آزمایش قرار گرفت. ذی­نفعان مربوط به هر مرحله از چرخه حیات پروژه از جمله سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، سیاست گزاران، تولید کنندگان تجهیزات در کارگاه نیز در نظر گرفته شدند. این امر همه دیدگاه­ها و الزامات مورد نیاز برای مدیریت خطر در انرژی­های تجدید پذیر ارائه شده را تضمین نمود. پس از کارگاه ­های آموزشی، ما تعدادی مصاحبه و پرسشنامه اینترنتی به منظور بررسی و کشف مسائل خاص مربوط به روش­شناسی با سرمایه گذاران و دیگران، تهیه نمودیم.

قدم چهارم : نتایج و بازخورد این کارگاه­های آموزشی توسط شرکت خدمات مالی ما یعنی کارشناسان مدیریت خطر و انرژی­های نو تجزیه و تحلیل شد. دانش کسب شده در طی فرآیند، به یک نسخه نهایی از یک روش یک­پارچه پیوسته و در این گزارش ارائه شده است.

این گزارش روش­هایی برای ارزیابی خطر پذیری در پروژه­های رایج انرژی پرداخته و علاوه بر آن به توسعه یک رویکردی می­پردازد که قابل اعمال به پروژه­های انرژی تجدید پذیر باشد. به طور خاص :

یک معرفی و مرور کلی گزارش را به خواننده این گزارش ارائه می­دهد.

یک روش پیشنهاد شده مدیریت خطر پذیری بر پایه پروژه­های رایج انرژی معرفی می­کند.

مدیریت خطر پذیری پروژه­های رایج انرژی را با پروژه­های انرژی تجدید پذیر مرتبط می­کند، همچنین این فصل برخی از خصوصیات منحصر به فرد انرژی­های تجدید پذیر و مفاهیم آن­ها را برای استفاده در روش­های مدیریت خطر پذیری سیستم معرفی می­کند.روش­های مدیریت خطر پذیری را با جزئیات و به همراه اعمال این روش روی فناوری­های مختلف را ارائه می­دهد. اقدامات ابتکاری و اثر آن­ها روی خطر پذیری پروژه­های انرژی­های تجدید پذیر را بررسی می­کند.نتایج گرفته شده و پیشنهادات را ارائه می­کند.

ضمیمه این گزارش جزئیات بیشتری را از روش­های ارائه شده به همراه بازخورد از سهامداران صنعت که از کارگروه­ ها جمع آوری شده­اند، ارائه می­کند.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید