true
true
متن سئو شماره ۹۱

این خطرات سرمایه گذاری معمولاً به عنوان هزینه­ های انرژی­های تجدید پذیر در نظر سراسر مردم جامعه شناخته و ظاهر می­شوند، برآورد اخیر در کشور انگلستان سرمایه گذاری کل انرژی مورد نیاز در دهه آینده، برنامه­های  بازده انرژی و شبکه را برابر میلیارد یورو اعلام کرد یا حدود یورو در سال به ازای هر مرد، زن و کودکی که در انگستان زندگی می­کند. این در حالی است که بریتانیا در تلاش نجات از رکود اقتصادی بوده و دسترسی به منابع مالی بسیار دشوارتر از دهه گذشته بوده است.هدف از این فصل ارائه چالش­های اصلی سرمایه گذاری­های رایج انرژی و فراهم نمودن برخی دستورالعمل­ها روی روش­های کنترل خطر مرسوم و روش­های اعمال شده به منظور مدیریت فعالیت­های مدیریت بحران می­باشد. حلقه با ارزش برای تولید انرژی متعارف از فعالیت­های تحقیقاتی و تولید تا منبع تغذیه محلی تغییر می­کند. در صورت بررسی خطرات مرتبط با تولید توان، مناسب است که عدم قطعیتی که کل زنجیره تأمین توان را تحت تأثیر قرار می­دهد، نیز بررسی و تحلیل شود. به عنوان مثال، موفقیت سرمایه گذاری در یک نیروگاه گازی وابسته به شبکه­ های خط لوله، کارخانه گازی سازی مجدد، حمل و نقل، کارخانه مایع سازی و اکتشاف میدان گازی و تولیدات آن است.

سرمایه گذاری انرژی متعارف در معرض بسیاری از عدم قطعیت آینده سازمانی، سیاسی و فنی است که می­تواند سودآوری از یک پروژه را تهدید کند. میزان نگرانی از افراد مختلف در پروژه نیز متفاوت است، به عنوان مثال پیمان کاران مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز روی اجرای قرار داد در میزان بودجه و زمان مقرر شده تمرکز خواهند کرد، در حالی که اپراتور بر هزینه­ های عملیاتی و تغییرات قیمت برق تمرکز خواهد کرد. دسته بندی­ های خطر معمول در شکل ارائه شده است.

مشکلات خطر آفرین که در جدول فوق شناسایی و ذکر شد، را می­توان بر اساس دو معیار تأثیر مشترک و قابل رؤیت بودن رسیدگی نمود .

هر خطر چقدر می­تواند ظرفیت بدهی سرمایه گذاری را کاهش دهد، از یک طرف و سود آوری سرمایه گذاری از طرف دیگر هر خطر از لحاظ کمی و کیفی چقدر ارزیابی می­شود به عنوان مثال در یک جریان نقدی مدل احتمال

برای مثال خطر شماره فقدان تضمین سیاسی طولانی مدت برای سرمایه گذاری­های کلان، تقریباً هرگز در جریان نقدی تحلیل مالی دخیل نمی­گردد، اما ممکن است تاثیر قابل توجهی در بازگشت سرمایه صاحبان سهام  و ساختار بدهی توافق شده داشته باشد. در مقابل، خطر شماره فقدان یا منسوخ شدن زیرساخت اختلال در کسب و کار، همیشه در جریان نقدی تجزیه و تحلیل مالی دخالت داده می­شود، اما معمولاً تاثیر ناچیزی در بازگشت سرمایه صاحبان سهام  و ساختار بدهی توافق شده دارد. بدیهی است که محل هر یک از خطرات در جدول اخیر را به سادگی می­توان از سرمایه گذاری به سرمایه گذاری دیگر تغییر داد، زیرا عدم قطعیت هر سرمایه گذاری خاص خود آن سرمایه گذاری می­باشد.

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید