true
true
متن سئو شماره ۹۴

به طور کلی ریسک بازار سمت تقاضا بر اساس ارزیابی آماری روزانه از افزایش بالقوه یا کاهش منصفانه در ارزش، در اثر تغییرات شرایط بازار تحلیل و بررسی می­شود. ریسک بازار طرف عرضه اغلب از طریق قرار دادهای بلند مدت با ماده­های دریافت و پرداخت مدیریت می­شود. این مسئله از طریق کاهش عدم قطعیت در تغییرات قیمت، یک گردش مالی قابل پیش بینی را فراهم می­کند.

ریسک نرخ ارزی ناشی از این واقعیت است که عملیات در ارزهای مختلف می­شود. نقدینگی مربوط به ارزهای کشورهای خارجی ممکن است به شدت توسط نوسانات نرخ ارز به دلیل تأخیر زمانی موجود بین اجرا و تعریف شرایط قراردادی مربوطه ریسک اقتصادی و تبدیل به ارز خارجی خطر معاملاتی تحت تاثیر قرار بگیرد. به طور سنتی برای از بین بردن ریسک نرخ ارز بسیاری از شرکت­ها استراتژی­های مصون سازی مالی از طریق ابزارهای مالی، اعمال توازن مالی گسترده یا قرض گرفتن با ارز کشورهایی که در عملیات در آن­جا انجام می­شود، پیاده سازی می­کنند. به عنوان مثال، خرید یک قرار داد برای تبدیل دلار به یورو به نرخ تبدیل ارز در تاریخ امروز در یک تاریخ مقرر در زمان مشخصی در آینده.

توافق­نامه مشارکت در تولید  : معمولاً برای شرکت­های اکتشاف و تولید استفاده می­شود. قراردادی است که بین دولت و یک شرکت استخراج، یا بین چندین شرکت، با تعیین سهم هریک از اعضا در استخراج منابع معمولاً نفت از سود پروژه دریافت خواهند کرد، امضا شده است. معمولاً تضمین می­کند که شرکت سرمایه گذار معمولاً شرکت استخراج کننده یک نسبت باز پرداخت بالا در ابتدای تولید، به منظور باز پرداخت سرمایه گذاری خود، دریافت کرده و رفته رفته سهم دولت در سود دریافتی بیشتر می­شود.

گارانتی : یک قرار داد گارانتی، دارنده بدهی را از بابت پرداخت اصل و سود درآمد را در صورت حصول، تضمین می­نماید. در صورتی که حالت پیش فرضی برای پرداخت بدهی وجود داشته باشد، ضمانت کننده مقدار توافق شده در ضمانت نامه را بر اساس مجرای قانونی توافق شده، پرداخت می­نماید.

عملکرد زیست محیطی، پایداری، و مسئولیت اجتماعی در موفقیت یک سرمایه گذاری بسیار مهم هستند. علاوه بر این، برنامه ریزی های زیست محیطی و اجتماعی می­تواند به کاهش میزان ریسک در نظر سرمایه گذاران، کاهش درگیری های اجتماعی در جوامع، حفاظت از محیط زیست و کاهش خطرات سیاسی کمک شایانی مبذول نماید. در حال حاضر چندین ابزار مدیریت خطرات اجتماعی در بخش منابع انرژی سنتی  وجود دارند که در سال­های اخیر به سرعت پیشرفت کرده­اند، که عبارتند از .

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید