true
true
متن سئو شماره ۹۸

تصویر مناسبی از تأثیر مثبت فعالیت­های مدیریت ریسک در سرمایه گذاری در منابع انرژی رایج در شکل نشان داده شده است. این شکل هزینه واقعی پروژه را در مقابل تخمین­های اولیه برای منابع انرژی رایج در طول سال اخیر نشان می­دهد.

نمودار نشان می­دهد که در سال اول فاز پیشگام که فن آوری­های جدید ابتدا در محیط­های نامطلوب استفاده شد، افزایش هزینه­ ها قابل توجه و چشمگیر بود. در اواسط دهه ، یک دوره از حفظ منابع طبیعی در پروژه­هایی با احتمال هزینه بسیار زیاد اجرا شد و هزینه­ ها به مقادیری کمتر از بودجه کاهش یافت. تا زمانی که بهره ­وری سرمایه مورد اهمیت می­باشد، این خروجی رضایت بخش تر از خود پروژه نیست اگرچه ممکن است تقاضای کمی از طرف مدیران پروژه باشد. در زمان بعد از سال روش مدیریت ریسک معرفی شده و خروجی و درآمدهای پروژه بهتر و بیش از پیش قابل پیش بینی شدند. حامیان مالی پروژه و وام دهندگان با اطمینان بیشتری در پروژه­ هایی که میزان هزینه تمام شده و زمان تکمیل و راه اندازی آن­ها در این داده­ها معمولاً بین تا سال نزدیک به مقادیر پیش بینی شده هستند، سرمایه گذاری می­نمودند.

به منظور ارائه یک روش ارزیابی ریسک برای پروژه­های انرژی­های تجدید پذیر، درک ویژگی­های خاص انرژی­های تجدید پذیر و مفاهیمی از مدیریت ریسک بسیار حیاتی و مهم می­باشد.

منابع انرژی سنتی و فن آوری­ های منابع انرژی تجدید پذیر از چندین لحاظ با یکدیگر متفاوت می­باشند، و یک مقایسه بین این دو مورد به درک ارتباط بین خطرات این دو روش کمک خواهد نمود. این تفاوت­های عمده در جدول زیر خلاصه شده­اند.

پروژه­های سنتی انرژی و منابع انرژی تجدید پذیر عمدتاً در میزان بلوغ بازار و سابقه مربوطه از نظر کاربرد فن آوری و تعداد پروژه­های انجام شده با یکدیگر متفاوت می­باشند .

true
تهران،خ شهران،خ کوهسار،خ شهدای کن،کوی سادات،پلاک 11،واحد 5
021-44300483 basepapaer.ir[at]gmail.com
سلام! به فروشگاه اینترنتی "بیس پیپر"خوش آمدید